2016 m. Dizaino katedos studentas Lukas Avėnas, pristatė savo bakalauro baigiamąjį darbą - triratį motociklą AKO (baigiamojo darbo vadovas - doc. Šarūnas Šlektavičius) bei pelnė "Jaunojo dizainerio prizas 2016" apdovanojimą produkto dizaino kategorijoje. Ši inovatyvi elektra varoma transporto priemonė sujungė geriausias motociklų ir automobilių savybes, tokias kaip laisvės pojūtis, palinkimai posūkiuose, bet kartu ir saugumas, galimybė keliauti bet kokiu oru ir vežtis vaikus.

Įmonė "Rimti Ratai" toliau vysto šią transporto priemonę, siekdama pažaboti naujausias technologijas ir pristatyti pasauliui unikalią transporto priemonę. Neseniai įmonė iš Akademijos įsigijo išimtinę licencija į pirmąjį Luko „AKO Trike“ dizainą. Ji suteikta neterminuotai ir galios neribotojo teritorijoje. Šiuo metu AKO Trike komanda dirba su antruoju prototipu, atlikinėja įvairiausius testus bei dėlioja serijinės gamybos planus.
Akademija skatina studentų ir dėstytojų sukurtų kūrinių komercinimą, mokslinių tyrimų ir eksperimentinę plėtrą MTEP, dizaino inovacijas.