Spalvinimo iššūkį pirmoji priėmė VDA Vilniaus fakulteto Grafikos katedros dėstytoja doc. dr. Jurgita Liudavičienė
 

Aš šiandien ne tik dirbau namuose - t.y. kaip visada skaičiau, rašiau, atsakinėjau į laiškus, tikrinau sutartis, ne kaip visada, bet kaip pastarosiomis dienomis nuolat nervinausi, skaitydama naujienas, klausiausi, kaip niurzga namuose uždaryta gimnazistė, gaminau pietus ir t.t. Viską tą turbūt darė dauguma jūsų. Bet aš dar padariau dalyką, kurio nebuvau darius niekada: nuspalvinau Blakės kovą su Tarakonu. Ir tai buvo geriausias momentas per visą dieną. Nes VDA Grafikos katedra susimobilizavo ir sukūrė piešinių spalvinimui lobyną tiems, kas neturi kuo užimti vaikų namie. Na ir tiems, kas yra amžini nesuaugėliai, tokie, kaip aš, ir nori paspalvinti <...> Imkit ir spalvinkit, ten yra ne tik tarakonų.

Dėstytoja doc. dr. Jurgita Liudavičienė

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Vilniaus fakulteto Grafikos katedros studentai kviečia vaikus ir vaikiškus suaugusius pasinaudoti jų - jaunųjų kūrėjų piešiniais, juos atspausdinti juodu ant balto ir spalvinti! 

Jau nuo seno žinoma ir patirta, kad spalvinimas ne tik džiugina, bet ir ramina bei veikia terapiškai, didina mažųjų dėmesingumą, lavina smulkiąją motoriką, padeda save išreikšti, o ką jau kalbėti apie tą fantastišką pasididžiavimo savimi jausmą užbaigus piešinį!
VDA Grafikos programos studentai dalijasi nenuspalvintais savo piešiniais-smagiomis istorijomis ir kviečia šį laikotarpį namuose su šeima praleisti spalvingai!

Nuspalvintais darbais dalinsimės vda.lt svetainėje ir VDA Facebook. Lauksime Jūsų laiškų su nuotraukomis el. paštu atsisiuskirspalvink@vda.lt.

Į nenuspalvintų paveikslų galeriją pateksite spustelėję paveikslėlį žemiau. Norėdami atsisiųsti paveikslėlį, spustelėkite ant jo dešinį klavišą ir Išsaugoti nuorodą kaip (eng. Save link as) arba atsidarykite paveikslėlį naujame lange. Tuomet spauskite dešinį pelės klavišą ir Išsaugoti paveikslėlį kaip (eng. Save picture as). Išsaugokite savo kompiuteryje tiek paveikslėlių kiek norite, atsispausdinkite ir spalvinkite!

Galerija nuolat pildoma.