Mizarų praktikos ir poilsio bazė yra įsikūrusi ant Nemuno kranto šalia Druskininkų. Didelė, išpuoselėta teritorija apsupta nuostabaus dzūkiško pušyno.

Poilsiavietėje yra lauko baseinas su kaskadomis, pirtis su baseinu. Lyjant lietui galima susikurti laužą ir kepti skanėstus, vakaroti vigvamo tipo pavėsinėje. Aplink poilsiavietę galima mėgautis įvairiomis gamtos teikiamomis pramogomis ir gėrybėmis - žvejoti, grybauti, uogauti. Žiemos sporto mėgėjams gera žinia - „Snow Arena“ vos už kelių kilometrų. Druskininkus automobiliu pasieksite per 10 minučių.

VDA Mizarų praktikos ir poilsio bazėje - tyla ir ramybė, nuostabūs gamtos vaizdai, kurie leis pamiršti miesto šurmulį ir rūpesčius.

Mizarų  praktikos ir poilsio bazė yra skiriama studentų praktikai ir kūrybinėms dirbtuvėms pagal katedrų pateiktas paraiškas. Taip pat akademijos studentams, darbuotojams ir kitiems asmenims kūrybai ir poilsiui laisvu nuo praktikų ir kūrybinių dirbtuvių laiku.

Apgyvendinimo ir naudojimosi baze įkainiai nuo š. m. birželio 1 d.:

  • Akademijos studentams ir dėstytojams praktikų ir kūrybinių dirbtuvių  metu - apgyvendinimas skiriamas nemokamai;
  • Akademijos studentams, darbuotojams ir jų vaikams iki 12 metų kūrybos ir poilsio metu už parą - 5 eur, kitiems darbuotojų ir studentų šeimos nariams - 7 eur;
  • Asmenims nedirbantiems Akademijoje - 12 eur už parą, jų vaikams - 6 eur.
  • Už patalynę (vienas keitimas) - 3 eur;
  • Pirtis - 25 eur (iki 10 žmonių), 35 eur (virš 10 žmonių), baseino vandens pašildymas papildomai 25 eur;
  • Tai pačiai žmonių grupei naudojantis nameliu imamas mokestis pagal aukščiau paminėtą kainyną, bet nemažiau nei: vasaros sezono metu nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 15 d. akademijos studentams ir darbuotojams  - 25 eur už parą, kitiems asmenims - 50 eur už parą; ne vasaros sezono metu studentams ir darbuotojams - 20 eur, kitiems asmenis - 40 eur. Laikotarpiui nuo gruodžio 23 d. iki sausio 2 d. studentams ir darbuotojams - 40 eur, kitiems asmenims - 80 eur.

Poilsiautojai, norintys atsivežti naminį gyvūną, turi iš anksto tai suderinti prieš įsigydami kelialapį.

Dėl kelialapių į VDA Mizarų poilsio ir praktikų bazę kreiptis į Arvydą Štikelį
el.paštu arvydas.stikelis@vda.lt
arba mob. 86 04 97 270

Patalpų galerija: