UX/UI DIZAINO PAGRINDAI

Dėstytoja: lekt. Sigita Česnauskienė

Trumpa programos anotacija

Mobilios aplikacijos yra neatsiejama daugelio iš mūsų kasdienybės dalis, tačiau dizainui tai pakankamai nauja sritis su naujais iššūkiais kūrėjams. Kuriant UX/UI dizainą svarbu ne tik vizualinis patrauklumas, bet ir patogumas, vartotojui teikiama nauda ir veiksmingumas. Kurso metu mokomasi generuoti idėjas bei jas įgyvendinti, analizuoti skaitmeninius produktus, jų veikimą, kurti patogias grafines skaitmenines sąsajas (user interface), analizuoti vartotojo patirtį. Susipažinus su naudotojo sąsajų (U)) anatomijos principais, šias žinias galima galima pritaikyti ne tik internetinių svetainių, bet ir kitų skaitmeninių produktų (pvz. mobiliųjų aplikacijų) kūrimui. 

Mokymo metodai

Pažintis su UX/UI dizainu. UI (naudotojo sąsajos) dizainas, vizualinė mobilios aplikacijos išraiška. UX (naudotojo patyrimo) dizainas, jutiminė ar patyriminė mobilios aplikacijos išraiška. Praktinėje dalyje dirbama su Adobe XD programa. 
Adobe XD:
- Pažintis su programos įrankių juosta.
- Dokumento sukūrimas. 
- Failų importavimas. 
- Vizualinis dizainas. 
- Interaktyvus (vartotojo sąsajos) dizainas. 
- Eksportavimas, peržiūra. 
Praktinės užduotys: mobiliosios aplikacijos prototipas (vizualus ir interaktyvus dizainas). 

Užsiėmimams reikalingos priemonės 

Kursų dalyvis turėtų turėti asmeninį (nešiojamą) kompiuterį, kuriame turėtų būti įdiegta Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe XD programos.
Užsiėmimai vyks susidarius ne mažesnei nei 3 asmenų grupei.

Apie lektorę

Įgijusi magistro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje 2000 m., specializuojasi grafinėje programinėje įrangoje, susijusioje tiek su reklamos gamybos raida, tiek su gamybos technologijomis. Nuo 2017 m. dirba dėstytoja. 

Kursų kaina

Pabaigus  kursus pagal pasirinktą mokymo programą, kursų dalyviams išduodami pažymėjimai, liudijantys apie įgytą kompetenciją. 

Registracija į kursus