ANIMACIJA PRADEDANTIESIEMS

lekt. Sigita Česnauskienė

Trumpa programos anotacija

Pakankamai ištobulėjus kompiuterinei įrangai, turime galimybę susikurti ne tik grafinį vaizdą, bet ir suteikti galimybę jam judėti, papasakoti savo istoriją. Animuoti galime viską, nuo "posto" socialiniuose tinkluose, sustingusios fotografijos iki reklaminio klipo ar animacinio filmuko. Animacijai kurti pasirinkta viena iš šiuo metu populiariausių - Adobe Animate programa. 

Mokymo metodai

Pažintis su pagrindiniais animacijos principais, personažo kūrimas, scenarijaus rašymas, judesio dizainas. 
Praktiniai mokymai su Adobe Animate programa:
- Pažintis su programos įrankių juosta. 
- Dokumento sukūrimas. 
- Darbas su sluoksniais ir laiku. 
- Grafikos kūrimo galimybės, importavimas. 
- Skirtingi animavimo būdai. 
- Teksto animavimas. 
- Garso takelis. 
- Dokumento išsaugojimas, testavimas, eksportavimas. 
Praktinės užduotys: personažo animavimas, fotografijos animavimas, trumpas klipas panaudojant garsą ir tekstą. Esant pageidavimui, praktinės užduotys gali būti keičiamos. 

Užsiėmimams reikalingos priemonės

Kursų dalyvis turėtų turėti asmeninį (nešiojamą) kompiuterį, kuriame turėtų būti įdiegta Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe XD, Adobe Animate programos.
Užsiėmimai vyks susidarius ne mažesnei nei 3 asmenų grupei.

Apie lektorę

Įgijusi magistro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje 2000 m., specializuojasi grafinėje programinėje įrangoje, susijusioje tiek su reklamos gamybos raida, tiek su gamybos technologijomis. Nuo 2017 m. dirba dėstytoja. 

Kursų kaina

Pabaigus  kursus pagal pasirinktą mokymo programą, kursų dalyviams išduodami pažymėjimai, liudijantys apie įgytą kompetenciją. 

Registracija į kursus