2018 m. vasario 7 d. 18 val. galerijoje „5  malūnai” atidaroma personalinė Kristinos Asinus tapybos darbų paroda „Akimirka”.

Akimirka, tai yra pati būtis. Būtis, iš kurios skleidžiasi pats gyvenimas. Protui dažnai atrodantys nereikšmingi kasdienybės veiksmai, sprendimai, mintys – visi jie ne retai pasireiškia kaip dėlionė, be kurios negalėtume atskleisti didžiausio, kvapą gniau- žiančio suvokimo – gyvenimo savo širdimi. Ši paroda yra įkvėpta pačios meilės. Meilės sau iš meilės kitam.

„Akimirka” yra tapybos darbų serija, kurioje yra nagrinėjamas žmogaus kūno ir bendros gamtos spalvos sąveika. Parodoje pristatomi naujausi IV kurso Grafikos programos studentės Kristinos Asinavičiūtės tapybos darbai.

„Sakoma, sutikti mylimąjį yra didžiausia dovana. Tame yra be galo daug tiesos. Tačiau aš atradau ir tai, kad sutikti savo mylimąjį reiškia sutikti save p a č i ą. Gebėti pastebėti grožį, būti jo įkvėptai, kurti meną ir dalintis juo su kitais. Man negana yra vien žavėtis būties grožiu ir nieko nekurti. Savo gebėjimais ir pašaukimu siekiu įamžinti sielos akimirkas kasdienybėje, materijoje, nieko nesitikint, nesiviliant. Tiesiog. Panyrant į patį procesą ir jo akimirką.“
Kristina Asinavičiūtė 

Paroda veiks iki kovo 7 d.
Vieta: galerija „5  malūnai”, Malūnų g. 5