„Žemiškųjų linksmybių sodas“ - tai parodą apibendrinantis pavadinimas, kuris atveria langą vaizdiniui kalbėjimui apie šiuolaikinį pasaulį, egzistencializmą ir būties absurdą. Fiktyviame sode daugiaspalviai medžio raižiniai ironizuoja populiariąją kultūrą, juokiasi iš visatos iracionalumo ir besąlygiškai priima šią keistą būtį tokią, kokia ji yra. Žmoniją supantis chaosas paverčia realybę nesibaigiančiu trumanišku spektakliu, o jo išdaigos priverčia susimąstyti, gal tikrai gyvename kažkokioje simuliacijoje? Iš Rojaus sodo pabėgusi depresuojanti Ieva, kempiškas Adomas, Beverly Hills čihuahua, kortom žaidžiantys teletabiai ir kiti žemiški padarai paskatins klausti „What on Earth is going on???“

>> Kas yra tikra, o kas ne? Jei televizorius parodė, ar tai buvo tiesa? O jeigu žemė plokščia, ar tai reiškia, kad mes taip pat tokie? Perjunk kanalą, rodo naują pingvinų realybės šou!!!


Dainora Vingytė yra ketvirto kurso grafikos studentė, muzikuojanti post-punko grupėje ir visaip kaip ardanti realybę. Spausdama medžio raižinius namuose, mažam kambarėly, su šaukštu, ji atsiriboja nuo tradicinio raižinio spaudimo būdo - raižinį koliažuoja iš daugybės skirtingų klišių, šią archajišką techniką „supopsina“. Kūriniuose konvertuoja galvelėje užstrigusias žinutes iš pop kultūros ir šiuolaikinio pasaulio. Geriausiai jaučiasi, kai kuria visiškai nesąmoningus, beveik kičo darbus, taip galėdama skaniai pasijuokti iš visokiausių egzistencinių absurdizmų.


Virtuali paroda

[[preview external content]] https://dainoravingyte.weebly.com

 

Daugiau parodos kūrinių rasite čia!

Parodos atidarymas vyko balandžio 22 d. 17 val. šios parodos Facebook'o renginio paskyroje.

Parodos atidarymo akimirkos