• Naujienlaiškis
 • Creative Discussion su menininke Bryndís Snæbjörnsdóttir

  38-a Creative Discussion su menininke Bryndís Snæbjörnsdóttir

  Bryndís Snæbjörnsdóttir – menininkė ir dėstytoja Islandijos meno universitete

  Bryndís Snæbjörnsdóttir pristato kūrybinę praktiką bendradarbiaujant su Mark Wilson. 20 metų trunkanti bendra interdisciplininė meno praktika remiasi tyrimais gilinantis į istorines, kultūrines ir ekologines problemas susijusias su žmonėmis ir kitomis rūšimis. Menininkai dažnai konsultuojasi su ekspertais, profesionalais ir mėgėjais, siekdami išbandyti kultūrinius apribojimus ir žmonių elgesį ekologijos, rūšių nykimo ir konservacijos atžvilgiu. Nors jų praktika koncentruota Šiaurėje, bendri projektai ir kūriniai buvo užsakyti ir eksponuoti tarptautiniuose renginiuose, pristatyti konferencijose, jų kūrybinė praktika plačiai aptariama įvairių disciplinų tekstuose. 2019-ais metais menininkams buvo suteikta dotacija iš Islandijos tyrimų fondo (Rannís) projektui Visitations: polar bears out of place įgyvendinti. Bendra kūrybinė praktika pristatoma instaliacijomis, pasitelkiant įvairias medijas, kaip kad fotografija, video, tekstas, piešinys, objektas ir garsas.

  Bryndís Snæbjörnsdóttir dėsto Islandijos meno universitete, Mark Wilson dėsto meno institute Kambrijos universitete Jungtinėje Karalystėje.

  www.snaebjornsdottirwilson.com

  Spalio 24 d. 14 val. menininkė skaitys paskaitą „The work of Bryndís Snæbjörnsdóttir and Mark Wilson“ („Titanikas“, 112 aud., Maironio g. 3, Vilnius).

  Spalio 25 d. 13 val. vyks studentų pristatymai ir diskusija (Malūnų g. 3, 102 aud., Vilnius).

  Studentai, norėdami pristatyti savo meninę veiklą registruokitės užpildydami registracijos formą.

  Renginys vyksta anglų kalba. Moderatorius prof. Henrik B. Andersen.

  Daugiau informacijos apie Magistrantūros seminarus