VDA Telšių galerija spalio 7-9 d. išvyksta į meno mugę ARTVILNIUS'22!
Vilniuje, „Litexpo“ vyks tarptautinė šiuolaikinio meno mugė, kurioje pristatome VDA Telšių fakulteto dėstytoją doc. Neringa Poškutę – Jukumienę ir menininką Albiną Jukumą. Abu kūrėjai studijavo VDA Telšių fakultete, o dabar aktyviai kuria bei dalyvauja šiuolaikiniame meno kontekste.
Trumpai apie autorius:
Neringa Poškutė – Jukumienė - gyvena, kuria ir dirba Klaipėdoje. Dalyvauja grupinėse parodose, tarptautiniuose simpoziumuose, meniniuose projektuose su kitų sričių menininkais Lietuvoje ir užsienyje. Savo kūryboje ji nagrinėja šiuolaikinės juvelyrikos ribas, kurios įgauna instaliacijų, objekto meno pavidalus.
Albinas Jukumas – įsikurtoje metalo meno studijoje Klaipėdoje įgyvendina kūrybinius bei individualius šiuolaikinio interjero ir eksterjero projektus. Savo kūrybą pristato personalinėse ir grupinėse parodose, taip pat dalyvauja simpoziumuose. Ekspozicijoje pristatys naujausius skulptūrinius objektus iš plieno.