Telšiuose oficialiu vizitu lankėsi Izraelio ambasadorės Lietuvoje pavaduotojas, pirmasis sekretorius Erez Golan, vizito tikslas – dalyvauti iškilmingoje Atminimo ženklo „Pasaulio tautų teisuoliams“ atidengimo ir Telšių ješivos: Telšių žydų atminties ekspozicijos atidarymo ceremonijoje. Svečią lydėjo Telšių rajono savivaldybės vicemerė Agnė Jakavičiutė-Miliauskienė. 

Atminimo ženklą, kuris puošia Telšių ješivos fasadą, sukūrė skulptorius, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto docentas Mindaugas Šimkevičius, tad svečias iš Ambasados pakviestas susipažinti su Telšių menininkų kūrėjų lopšiu, pamatyti, kur ir kaip gimsta meno kūriniai. Svečius pasitiko VDA Telšių fakulteto dekanas prof. Ramūnas Banys, dėstytojai doc. Alvydas Mikuta ir lekt. Donatas Repeika bei kiti VDA Telšių fakulteto darbuotojai.

Ambasadorės pavaduotojui aprodytos fakulteto patalpos, laboratorijos, menininkų dirbtuvės, papasakota apie ERASMUS+ tarptautinių mainų programą, taip pat prisiminta apie neseniai fakultete rezidavusius Izraelio menininkus bei studentę. Viliamės, kad užmegzti ryšiai bus atspirtis tolesniems santykiams ir tarptautiniams mainams vystyti.