Jonė Bubinaitė, baigiamasis bakalauro darbas „Kol“ (vad. Doc. Neringa Poškutė-Jukumienė).

Mažeikių muziejuje (V. Burbos g. 9, Mažeikiai) atidaroma VDA Telšių fakulteto bakalauro baigiamųjų darbų paroda.

Didžiausioje Mažeikių muziejaus salėje jaukiai įsikūrė Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto bakalaurų baigiamųjų darbų paroda. Tai paroda, apimanti plačią temų įvairovę, išaugiančią iš kiekvieno bakalauro individualių patirčių, domėjimosi šaltinių ir tyrinėjimų. Nuo psichologinių individo būsenų, laiko sampratos kvestionavimo, vyno sampratos iki asmeninės slėptuvės ar interaktyvaus Juodkrantei skirto objekto. Plataus diapazono ir vientiso kūno neturinčią ekspoziciją apjungia Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultete gimusi ir pradėjusi bręsti jaunoji menininkų karta, kurių darbais, pasiekimais, įgytomis žiniomis ir pasakojamais naratyvais norisi garsiai dalintis.

Parodą susirinkusiems pristatė jos kuratorė Deimantė Kiesutė, VDA Telšių fakultete baigusi Metalo meno ir juvelyrikos studijas.

Parodos dalyviai ir studijų programos: Metalo menas ir juvelyrika – Lukas Tomkus, Jonė Bubinaitė, Lukas Juzumas, Viktorija Golikova, Deimantė Kiesutė, Emilija Odminytė-Aglinskė. Baldų dizainas ir restauravimas – Guoda Morkūnaitė-Norvilienė, Saulė Šiušaitė, Emilija Lendraitytė-Timinskė. Skulptūra – Algimantas Vaitiekūnas, Kristina Savikevičiūtė.

Paroda veiks iki 2022 m. gruodžio 3 d.