Nida Stream Colony - dirbtuvės apjungiančios dvi sritis - performanso meną ir tiesioginę transliaciją internetu. Dirbtuves organizavo ir vedė dr. Vygintas Orlovas (Įvietinto meno ir scenografijos katedra, V_of_Londor per twitch.tv), transliacijos subtilybes pristatė su tuo dirbanti specialistė iš Švedijos - Stephanie, visiems geriau žinoma kaip Apollolol (twitch.tv), performanso meno galimybes transliuojant, pristatė kuratorė, tyrėja ir performanso menininkė Daina Pupkevičiūtė.

Dirbtuvės vyko Nidos meno kolonijoje, sausio 30 - vasario 3 dienomis. Prie jų prisijungė 9 studentai iš Vilniaus dailės akademijos ir 6 studentai iš partnerių universitetų KUNO tinkle.

Dirbtuvių metu, studentai susipažino ne tik su performanso galimybėmis internetinėje erdvėje, bet ir su techninėmis galimybėmis, mikrofonų, kamerų, programinės įrangos naudojimu, įgijo reikiamų įgūdžių performansams įgyvendinti.

Dirbtuvių metu buvo sukurti ir tiesiogiai transliuoti 2 persormansai. Ištraukas iš jų galite pamatyti čia:

Dirbtuvės finansuotos iš KUNO tinklo ir Erasmus+ lėšų, remiamos Nidos meno kolonijos ir įvietinto meno ir scenografijos katedros.