• Naujienlaiškis
 • Kūrybinių dirbtuvių "THEORY OBJECTS" su Joshua Trees REZULTATŲ PRISTATYMAS!
  Balandžio 19 d. (penktadienį) 13 val. 
  Maironio g. 3, (VDA Titanikas), 112 aud.

  Grafinio dizaino katedroje viešintis grafikos dizaineris Joshua Trees iš Royal College of Art - RCA (Londonas, Anglija) Vizualiųjų komunikacijų dizaino magistrantams bei Grafinio dizaino bakalauro studijų studentams dvi savaites vedė intensyvias kūrybines dirbtuves „Theory Objects“.
  Jau šį penktadienį maloniai kviečiame susipažinti su kūrybinių dirbtuvių rezultatais. Studentai dirbo labai rimtai, metodiškai ir – su įkvėpimu. Rezultatai žada būti puikūs!

  Joshua Trees – vienas iš garsiausių grafikos dizainerių, itin produktyviai dirbančių leidybos dizaino srityje. Joshua Trees turi didžiulę darbo patirtį leidybos dizaino srityje, pelnęs daugelį prestižinių apdovanojimų, tokių kaip " Best British Books" už savo sukurtą leidinį/knygą " Best book that's probably not a book" (2010 m.), taip pat pelnęs Merit apdovanojimą iš pasaulinio dizaino tinklo "Art Directors Club" ir daugelį kitų. Naujausioji dizainerio kuruota paroda "Common Market" (Royal College of Art, 2018 m.) sulaukė ypatingai gerų atsiliepimų tarptautinėse leidybos dizainerių gretose. Joshua Trees taip pat dėsto keliose aukštosiose dizaino mokyklose – jau minėtoje Royal College of Art (atsakingas už Vizualiųjų komunikacijų dizaino tyrimus) ir UAL: Chelsea College of Arts (kuruoja grafinio dizaino tyrimus).Dizaineris taip pat įkūrė sėkmingai veikiančią leidybos dizaino kompaniją "Books from the future".

  Kūrybinės dirbtuvės finansuojamos Lietuvos Švietimo ir mokslo paramos fondo lėšomis.