• Naujienlaiškis
 • Sveikiname bakalauro studijų absolventes Saulę Kašėtaitę ir Aureliją Slapšytę, kurių bakalauro studijų diplominiai darbai pelnė finalines vietas pasauliniame konkurse Graphis New Talent Annual 2020 Awards

  Saulės Kašėtaitės diplominis darbas, spekuliatyvaus dizaino projektas „Augalo Utopija“ (darbo vadovas lekt. M. Žalneravičius, 2019 m.) pelnė aukso apdovanojimą ADVERTISING kategorijoje.

  Augalo Utopija - spekuliatyvaus dizaino projektas, kuris pasakoja apie ateities viziją, kuomet natūralią gamtą pakeis mūsų sukurti patobulinti augalų hibridai. Juos kuriame dėl savo gerovės, ardydami  gamtoje esantį balansą. Nubrėžtos ribos tarp gamtos pasaulio ir mūsų aukštųjų technologijų išnyksta. Tačiau kyla klausimas kiek šie tobulinimai atneš naudos ir ar tai nenuves į katastrofą, kuomet nebesuvaldyti procesai virs ateities kataklizmu?

  Aurelijos Slapšytės diplominis darbas tipografinis projektas „Nykstančios kopos” (darbo vadovė prof. A. Lisauskienė, 2019 m.) pelnė Honorable Mention  Design Type Fonts A-Z kategorijoje.

  Nykstančių kopų projektas tai kelionė po lėtai nykstančius smėlio masyvus Kuršių nerijoje. Projekto metu kaip ir unikali Kuršių nerijos gamta — kintantis. Kruopščiai sukurtos 122 šrifto versijos nyksta su kiekvienu bandymu jį atsisiųsti. Atsakingas žmogaus pasirinkimas gali paskatinti šrifto ilgaamžiškumą taip kaip ir sąmoningas lankytojų elgesys prisidėti prie unikalaus Kuršių nerijos kultūrinio kraštovaizdžio išsaugojimo. Sąmoningas šrifto atsisakymas naudoti — raktas į tvaresnę ateitį.

  Sveikiname absolventes ir linkime tolimesnių profesinių laimėjimų!