• Naujienlaiškis
  • Vizualiųjų komunikacijų dizaino magistrantūros studentų paroda VOL.2. duris lankytojams atveria vasario 3 d., 17:00 val.
    VDA galerija „AKADEMIJA", Pilies g. 44, Vilnius.

    Dalyvauja: Domantas Cibas, Vaida Gasiūnaitė, Laurynas Kamarauskas, Gediminas Šiaulys, Ovidijus Talijūnas

    Matydami ir vertindami kūrinius visada žvelgiame į idėją ir galutinį jos išpildymo variantą. Svarstome minties kokybinę reikšmę, sprendžiame apie kūrinio formą ir kitus regimus dizainerio pasirinkimus. Paroda Vol. 2, tai skirtingų darbų ir projektų tąsa, kai po pirmojo kūrybinio bandymo dažnai gimsta ir antrasis, greičiausiai vedantis link siekiamo tikslo. Dizaineriui kūrybiniai bandymai yra tikroji kūrimo pradžia, kai tikrinami idėjos griaučiai, o dizaino tyrimai suteikia kūriniui stabilumo ir aiškumo. Eksperimento dėka kūrinys gali tapti nauju projektu arba siekiamu baigtiniu variantu, naujo tyrimo išraiška. Šie ieškojimai, tai ir kitas, naujas antrasis projektas.
    Paroda Vol. 2 vienija Vizualiųjų komunikacijų magistrantus ir jų individualius kūrybinio proceso ieškojimus. Kiekvienas pristatomas darbas yra kito kūrinio pradžia ar dalis kūrybinės analizės. Nors šių kūrinių temos ir išraiškos labai skirtingos, per jas aiškiai atsiskleidžia individualūs tyrimai, nuomonės ir skirtingi požiūrio taškai. Parodoje pristatomi dizainerių asmeniniai projektai atskleidžia ir laisvo kūrybinio augimo siekį.