• Naujienlaiškis
  • Kviečiame į grafikos dizainerio JOSHUA TREES (Royal College of Art - RCA, Londonas, Anglija) atvirą paskaitą UNRELIABLE COMPASS skirtą VDA bendruomenei.
    Paskaitos metu dizaineris ne tik aptars Royal College of Art - RCA Grafinio dizaino katedros veiklą, bet ir pristatys jį dominančią dizaino tyrimų sritį – eksperimentines dizaino komunikacijos praktikas šiuolaikinėje kultūroje.

    Balandžio 8-19 d. Grafinio dizaino katedroje viešintis grafikos dizaineris Joshua Trees Vizualiųjų komunikacijų dizaino magistrantams bei Grafinio dizaino bakalauro studijų studentams praves kūrybines dirbtuves „Theory Objects“

    Joshua Trees – vienas iš garsiausių grafikos dizainerių, itin produktyviai dirbančių leidybos dizaino srityje. Joshua Trees turi didžiulę darbo patirtį leidybos dizaino srityje, pelnęs daugelį prestižinių apdovanojimų, tokių kaip " Best British Books" už savo sukurtą leidinį/knygą " Best book that's probably not a book" (2010 m.), taip pat pelnęs Merit apdovanojimą iš pasaulinio dizaino tinklo "Art Directors Club" ir daugelį kitų. Naujausioji dizainerio kuruota paroda "Common Market" (Royal College of Art, 2018 m.) sulaukė ypatingai gerų atsiliepimų tarptautinėse leidybos dizainerių gretose. Joshua Trees taip pat dėsto keliose aukštosiose dizaino mokyklose – jau minėtoje Royal College of Art (atsakingas už Vizualiųjų komunikacijų dizaino tyrimus) ir UAL: Chelsea College of Arts (kuruoja grafinio dizaino tyrimus). Dizaineris taip pat įkūrė sėkmingai veikiančią leidybos dizaino kompaniją "Books from the future".

    Joshua Trees vizitas Vilniaus dailės akademijoje finansuojamas Lietuvos Švietimo ir mokslo paramos fondo lėšomis.