• Naujienlaiškis
  • Pastatų architektūra

    Architektūros katedros dėstytojai

    Katedros vedėjas
    Profesorius Marius Pranas Šaliamoras
    8 687 19229 mariussal@gmail.com
    Profesorius Jūras Balkevičius 8 686 69902 jurasbal@gmail.com
    Docentas techn. m. dr. Gintaras  Jankauskas 8 688 71950 Gintaraspro@gmail.com
    Docentas Vytenis Gerliakas 8 687 34517  vytenis@eventuspro.lt
    Profesorius hum. m. dr. Tomas Grunskis 8 686 09757 grunskis@gmail.com
    Docentas Romualdas  Kučinskas 8 672 00253 romualdas.kucinskas@vda.lt
    Docentas Eduardas Lozuraitis 8 686 52389 elozuraitis@gmail.com
    Docentė Aušra Siaurusaitytė Nekrošienė 8 699 79147 ausra.siaurusaityte@gmail.com
    Lektorius Arūnas Žiūkas 8 650 47400 arunas.ziukas@gmail.com
    Docentas Artūras Burba 8 698 01482  artasarchi@hotmail.com
    Lektorius,  hum. m. dr. Algimantas Mačiulis 8 620 31354 algimantasmaciulis@yahoo.com

    Kviestiniai dėstytojai ir architektai

    Profesorius Carsten Thau, KADK (Danijos karalystė)   http://www.kadk.dk  
    Benjamin Cope, Miodrag Kuc, EHU (Lietuva)   http://criticalurbanism.org
    Meno daktaras Ignas Lukauskas 8 621 94885 http://ilblog.weebly.com/, http://ignaslukauskas.carbonmade.com
    Docentas Daniel Kohler, IOUD (Austrija) 0043 650 7717651 daniel@lab-eds.org, http://www.ioud.org
    Rasa Navasaitytė, IOUD (Austrija) 0043 680 2062770 rasa@lab-eds.org, http://www.lab-eds.org
    Bernardas Bagdanavičius (Jungtinė karalystė)   http://www.pogopartners.com
    Petras Vestartas - CITA, KADK (Danijos karalystė), +370 673 71989 petrasvestartas@gmail.com
    Gediminas Kirdeikis - LUND'o universitetas (Švedija). +370 610 16140 gkirdeikis@gmail.com
    Anton Shramkov, Sergi Serrat  UMEA universitetas (Švedija)   www.arch.umu.se

    Viešas paskaitas skaitė

    Daniel Libeskind, Studio Libeskind ( JAV, Italija)   http://libeskind.com
    Prof. Dipl.Ing. Arch. M. Peter Trummer
    University Innsbruck