• Naujienlaiškis
 • UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra yra atvira visiems pasiūlymams, bendriems projektams, įvairioms veikloms.

  Laukiame pasiūlymų studentų praktikoms

  Pirmosios pakopos bakalaurų kultūros vadybos ir kultūros politikos studijų programos studentų profesinės praktikos apimtis yra 15 ECTS kreditų. Todėl maloniai kviečiame kultūros organizacijas, asociacijas, susivienijimus teikti savo pasiūlymus mūsų katedros kuruojamos studijų programos studentų praktikoms.

  Antrosios pakopos magistro kultūros vadybos ir kultūros politikos studijų programos studentų praktikos gali būti mokslinės arba profesinės. Praktikos apimtis – 9 ECTS kreditai.

  Nepriklausomai nuo studijų pakopos, su įmone, pageidaujančia praktikanto, sudaroma trišalė praktikos sutartis. Praktikos metu bet kuri įmonė/organizacija turi puikią galimybę ne tik prisidėti prie studijų proceso gerinimo, tačiau kartu ir sukurti pastovią vietą praktiką atlikusiam studentui.

  Laukiame pasiūlymų bendroms socialinėms iniciatyvoms

  UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra yra atvira visoms iniciatyvoms, kurios gali praturtinti studijų procesą. Kartu visuomet galime nuveikti daug daugiau.

  Laukiame pasiūlymų seminarams, konsultacijoms, bendriems projektams, tiriamajai mokslinei veiklai.

  Katedroje dirba didelis būrys savo veiklos profesionalų, dėstytojų, kurie teikia konsultacijas įmonėms, aktyviai veda savo profesinio lauko seminarus. Katedros dėstytojai gali prisidėti organizuojant įvairius mokslinius tyrimus, o studentai – pagelbėti surenkant duomenis. Taip pat visuomet mielai kviečiame atvykti į VDA, UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedrą kultūros lauko, kultūros vadybos profesionalus ir pasidalinti savo turima patirtimi tiek su katedros dėstytojais, tiek ir su katedros studentais.

  Laukiame pasiūlymų studentų baigiamųjų darbų temoms

  Kasmet ir bakalauro, ir magistro studentai rengia savo baigiamuosius darbus. Kviečiame teikti savo pasiūlymus jums aktualiomis temomis, sietinomis su kultūros vadyba, kultūros politika.