• Naujienlaiškis
 • Lapkričio 24 d. Vilniaus dailės akademijoje Grafikos katedroje vyks dienos kūrybinis prosesas paskaita-dirbtuvės „knygų pavartymai su Indrek Sirkel “.

  Indrek Sirkel dalinsis daugiasluoksne dizainerio, leidėjo bei platintojo patirtimi, pristatys savo leidinius, bei jų kūrimo principus, savo įkurtos leidyklos filosofiją bei darbo su kitomis leidyklomis patirtis.

  Vyksmas (anglų kalba) lapkričio 24 d. nuo 13 iki 17 val. VDA Naujuosiuose rūmuose, Malūnų g. 5, 321 aud.
  Su savim turėti gerą ūpą, smalsumą ir drąsą.
  Tai tiriamoji, patirčių mainų paskaita, kai tikslingo klausimo formulavimas tampa mąstymo įrankiu ir profesinės patirties mainais, kai kolegos iš už skverno traukia savo slaptuosius ginklus tam, kad jūs taptumėt jų komandos dalimi.
  Kviečiame registruotis visų katedrų studentus. Dalyvių skaičius ribotas. Paskubėkit!
  Registracija  iki lapkričio 23 d. el. paštu elena.grudzinskaite@vda.lt.
  Registruodamiesi rašykite vardą, pavardę, studijų programą, kursą, el.paštą ir tel. numerį.

  Indrek Sirkel - Taline gyvenantis grafikos dizaineris, dėstytojas ir leidėjas. Nuo 2007 m. dėstantis Talino dailės akademijoje grafinio dizaino katedroje, kuriai pastaruoju metu ir vadovauja. 2010 m. drauge su Anu Vahtra įkūrė Lugemik - mažą nepriklausomą, leidyklą. 2013 m. Lugemik atidarė pirmą savo knygyną Estijos Šiuolaikinio meno muziejuje, o 2016 metais - antrąjį – Talino parodų rūmuose.
  Indrek Sirkel kurti leidiniai nuo 2005 m. daug kartų buvo pristatyti tarp Gražiausių Estijos knygų konkurso finalininkų. 2012 m. pelnė geriausio jaunojo dizainerio premiją. 2013 m. Lugemik buvo apdovanoti viena iš Estijos kultūros premijų. 2014 m. I. Sirkel dalyvavo Tarptautinės 26-tosios Brno grafinio dizaino bienalės žiuri atrankos komisijoje.

  Indrek Sirkel lapkričio 25 d. skaitys pranešimą 4-ojoje knygos dizaino konferencijoje „6pt”. Vilniaus dailės akademija yra konferencijos rėmėjas.