Ar dailė gydo? Ar esi laimingas, galėdamas padėti kitiems? Jeigu rūpi visi galimi atsakymai į šiuos klausimus, kviečiame į magistrantūros programos Dailės terapija pristatymus.

Kovo 7 d., ketvirtadienį, 17 val. VDA Kauno fakulteto bibliotekoje, Muitinės g. 2 (įėjimas iš Vytauto bažnyčios pusės).

Balandžio 11 d., ketvirtadienį, 17 val. Vilniaus dailės akademijos Gotikinėje salėje, Maironio g. 6, Vilnius.


Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) ir Vilniaus dailės akademija (VDA) vykdo jungtinę magistro studijų programą „Dailės terapija“. 2013 m. pradėjusi veikti jungtinė antrosios pakopos programa yra pirmoji Lietuvoje universitetinė programa, suteikianti dailės terapeuto kvalifikaciją, atitinkančią europinius profesinius reikalavimus šią specialybę įgijusiems specialistams. Sėkmingai baigus studijų programą yra suteikiamas medicinos ir sveikatos magistro kvalifikacinis laipsnis.

Jungtinė magistrantūros studijų programa Dailės terapija yra pirmoji studijų programa Lietuvoje, suteikianti formalųjį universitetinį dailės terapijos išsilavinimą. Programą parengė Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas, dalyvaujant Lietuvos dailės terapijos asociacijai. Programa yra akredituota Studijų kokybės vertinimo centre ir užregistruota Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre. Nuo 2016 m. programa yra pilnateisė ECARTE narė (European consorcium for Arts Therapies Education).

Renginys skirtas visiems besidomintiems dailės terapija ir ketinantiems studijuoti magistrantūroje. Kviečiame ne tik iš arčiau susipažinti su dailės terapijos studijomis, jų paskirtimi ir perspektyvomis.