Elena Grudzinskaitė (Gimė 1987 m.)

2006-2012 m. studijavo Vilniaus dailės akademijoje, įgijo dailės magistro laipsnį. Nuo 2015 m. dėsto Vilniaus dailės akademijoje, Grafikos katedroje. Organizuoja meno projektus, kūrybines dirbtuves, įtraukiančias VDA studentus, šiuolaikinius kūrėjus ir meno mėgėjų bendruomenę. 2015-2016 m. kuravo studentų parodas Vilniaus dailės akademijos galerijoje 5 Malūnai, kuruoja tarptautines grafikos parodas kitose galerijose.

Dėsto Šiuolaikines grafikos foto-technikas, projektinę praktiką, meninių iniciatyvų organizavimą, vadovauja baigiamiesiems grafikos projektams.

Nuo 2010 m. aktyviai reiškiasi šiuolaikinio meno scenoje, dalyvauja vietinės ir tarptautinės reikšmės meno projektuose, parodose, surengė 6 personalines parodas, intensyviai dalyvauja tarptautinėse grafikos ir tarpdisciplininio meno parodose, bienalėse ir trienalėse, kūriniai buvo pristatyti trijose meno mugėse Vilniuje, Briuselyje ir Stambule. Dirba grafikos ir instaliacijos srityse.

Savo meninėje praktikoje analizuoja individo ir teritorijos santykį, erdvės ir laiko parametrų ribiškumą ir trapumą, žmogaus įtaką aplinkos fiziniams pokyčiams, kraštovaizdžio sampratos „levitaciją“ tarp kultūros ir natūros, tikrovės ir fikcijos. Domina šiuolaikinė grafika, konceptualus ir tarpdisciplininis šiuolaikinis menas, yra aistringa "meno keliautoja".  Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos narė.