Kviestinio lektoriaus Martyno Gailiušo paskaita

Kviestinio dėstytojo Martyno Gailiušo paskaita. Kovo 14 d. nuo 10 val. VDA Tekstilės meno ir dizaino katedroje (307 auditorijoje, tekstile@vda.lt). Kviečiame dalyvauti visus besidominčius.

Martynas Gailiušas dirba tarpdisciplininio meno ir dizaino lauke. Jo darbo metodiką formavo industrinio dizaino bakalauro studijos Bradfordo Universitete (Jungtinė Karalystė) ir Kontekstinio Dizaino magistro studijos Eindhoveno Dizaino Akademijoje (Olandija), taip pat plati patirtis baldų, kino filmų ir teatro dekoracijų dizaine, projektavime ir gamyboje. Savo meniniu tyrimu jis nagrinėja, kaip ideologinės ir politinės paradigmos pasireiškia kultūroje ir materijos išraiškose ir kaip šios paradigmos formuoja  žmogaus ir tautinį identitetą.

Paskaitoje autorius pristatys savo praktiką, tyrimo lauką ir metodiką, taip pat dalinsis studijų užsienyje patirtimi, pasakos apie savęs pozicionavimą dizaino lauke, auto-etnografiją ir meninės praktikos kontekstualizavimą.

Daugiau informacijos apie autorių: MARTYNAS GAILIUŠAS (martynasgailiusas.com), Martynas Gailiušas (@martynas_gailiusas) • Instagram photos and videos