Stacie McCormick Galaxy Series (Interamnia)

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto Tapybos katedroje gruodžio 1-10 d. II kurso tapybos programos studentams vyks kūrybinės dirbtuvės (nuotoliniu būdu), kurias ves tapytoja, kuratorė, galeristė Stacie McCormick iš Londono (Jungtinė Karalystė).

Įvairių sričių menininkė Stacie McCormick gimė Los Andžele ir gyvena Londone. Kuria paveikslus, daugiausia ant drobės ir popieriaus, abstrakčius ir gestiškus darbus. Naudodama tušą, akrilą ir aliejų, jos paveikslai dažnai vadinami hipnotizuojančiais, meditaciniais, stipriai raminančiais, kaligrafiškais ir gražiais. Stacie kasdien repetuoja gestus, ruošdamasi didesniems paveikslams. Spontaniškumo regimybė yra griežtai išstudijuota, tai daugiau nei 30 metų darbo rezultatas - jos gesto „treniravimas".

Londono City & Guilds meno mokykloje ji įgijo vaizduojamojo meno magistro laipsnį ir vadovauja ne pelno siekiančiai meno iniciatyvai „Workshop Foundation", pradėtai 2009 m. JAV, o nuo 2015 m. įsikūrusiai Londone. Stacie yra nepaprastai atsidavusi kolegoms menininkams, yra rėmusi daugiau kaip 120 menininkų ir kuratorių, suteikdama jiems erdvę ir laiką per rezidencijų ir parodų programas.