Vilniaus dailės akademijos šachmatinėje salėje įvyko konkurso „INJEKCIJA“ finalas – buvo išrinkti šių metų nugalėtojai – nauji mados talentai! Konkurse dalyvavo absolventės Kamilė Ginelevičiūtė su kolekcija „Gimiau laisva“, Indrė Kirlytė su kolekcija „Vėjo padariniai“, MA I k. studentas Almantas Kunskas su kolekcija ,,Gyvenimas kaip kaleidoskopas”, bakalaurantas Raimedas Latvys su kolekcija ,,Metamorfozė" ir BA II k. studentė Ula Aleksandravičiūtė su kolekcija „Vėjo Nublokšti“,Sveikiname konkurso nugalėtojus Raimedą Latvį ir Ula Aleksandravičiūtę!

ULA ALEKSANDRAVIČIŪTĖ - „Vėjo nublokšti“.
Ulai svarbus tvarumas ir galimybė kuriamose kolekcijose naudoti tai, ką turi po ranka, todėl pristatytoje kolekcijoje naudojama sena kaitavimo įranga, kurią ji prikėlė naujam gyvenimui. „Tai labai kūrybiška, spalvinga ir įkvepianti kolekcija, kurią bežiūrint norisi išvysti tik dar daugiau Ulos tvariųjų kūrinių, tad jų dar didesnio kiekio užtikrintai lauksime jau pavasarį – „Mados infekcijoje“, – dalinasi mados stilistė Karina Leontjeva.

RAIMEDAS LATVYS - ,,Metamorfozė"
Paskutinė, bet ne mažiau įdomi ir reikšminga šeštadienio vakarą buvo pristatyta Raimedo Latvio kolekcija „Metamorfozė“, kuri taip pat išrinkta nugalėtoja ir bus pristatyta pavasario „Mados infekcijoje“. Raimedas savo kolekcijoje žmonių gyvenimą metaforiškai lygina su gyvūnais uždarytais zoologijos sode, siekdamas atspindėti visuomenės konformizmą, vartojimo kultūrą bei pažeidžiamumą manipuliacijoms. Rašytojo F.Kafkos metamorfozės metafora čia užkoduota drabužių konstrukcijose ir audiniuose. „Šįkart mados scenoje garsiai ne tik išvydome, bet ir išgirdome kolekcijos metamorfozes! Tai be galo drąsu, kupina fantazijos bei jėgų!“, – įspūdžiais dalinasi dailininkė Renata Valčik.

Daugiau informacijos:

https://zmones.15min.lt/naujiena/prauze-mados-konkurso-injekcija-finalas-komisija-suzaide-sachmatu-partija-paaiskejo-laureatai-pL5An68XBYZ?fbclid=IwAR30FQsWURngVvQi5w8d3Y3AczZzBhgyaG47fZdrpXFwfpPR9cATphYz0tE