Įvietinto meno programos 1 kurso studentės Šalnės Balčiūnaitės projektas „Pažvelk į pasaulį ukrainiečio akimis“.

Pirmakursė, jauna menininkė, siekianti skleisti palaikymą Ukrainai per meno prizmę.

Kaip neseniai pradėjęs sirpti meno vaisius, jaučiu ne tik pareigą, bet ir didžiulę atsakomybę skleisti šiandieninės situacijos svarbą pasauliui. Piniginė parama, kuri gelbsti Ukrainą yra tiek pat svarbi, kaip moralinis palaikymas. Būtent dėl šios priežasties noriu išreikšti savo poziciją veiksmu. Šis projektas yra mano parama Ukrainai.

Pasiekiamas visiems

Ant šio suoliuko galimybę pasėdėti turėsite ir nevykstant į pasaulio kraštą. Jį išvysti galėsite ir miesto centre ir Jūsų rajone esančiame skvere. Taip skleidžiama Ukrainos palaikymo idėja bus pasiekiama kiekvienam, tačiau tikslią lokaciją turėsite rasti Jūs. Jo buvimo vietą ir kitą išsamią informaciją apie projektą galėsite rasti instagram paskyroje @by__homosapiens arba vaikštant ir ieškant. Ieškantis ir radęs turės savaitę pasimėgauti, o vėliau galimybę rasti duosime kitiems.

Nepamiršk, karas dar vyksta!

Vykstantis karas yra šiurpi realybė. Galite pastebėti, kad laikui bėgant tai vis labiau virsta kasdienybe, todėl mano tikslas – apie tai kalbėti. Šis karas privalo baigtis ir mes, kiekvienas, esame už tai atsakingas. Atsisėdęs, karo priverstas pasitraukti iš gimtinės Ukrainietis, paskęs prisiminimuose, o palaikantysis turės galimybę pažvelgti į pasaulį Ukrainiečio akimis.

Dėl dvipusės pozicijos šiuo klausimu, prašau Jūsų, vandalizmo ir kitus atvejus pranešti paštu: salneb17@gmail.com, instagam: by__homosapiens arba numeriu +37069963996. Taip pat galite susisiekti, jeigu norite, kad šis suoliukas atsidurtų ir Jūsų lankomoje aplinkoje.

Skleisk idėją, talpink nuotrauką ir pažymėk #throughukrainianeys arba pasikviesk draugą atsisėsti ir pažvelgti į pasaulį Ukrainiečio akimis.

#throughukrainianeyes

Projekto remėjas: UAB „Agapics“