Sausio 11 d. VDA parodų salėse „Titanikas“ atidaroma Įvietinto meno programos absolventų Kipro Černiausko ir Martyno Pekarsko paroda „380 B.C.“.

380 B.C. yra maršruto pavadinimas, kuriame paženklintos stotelės apie laiką ir laiko reliatyvumą, šventumą, pseudo-religines mintis bei jausmus, realybę ir iliuziją. Čia nei mįslė, nei uždavinys, bet atsakymą teks susirasti patiems.
Įspėjame apie kelionėje laukiančius susidūrimus, miražus, kurie mėgins patikrinti jūsų tikėjimą tuo, kas yra tikra, o kas – dirbtina. Todėl rekomenduojame kelionėje viską fotografuoti, bet neragauti.
1. THE LOBBY / VESTIBIULIS
Erdvė, kurioje yra įėjimai į vieną arba kelis kambarius, koridorius arba kitas patalpas. Dažniausiai šalia įėjimo į kokią nors įstaigą.
Kelionę galite pradėti tuomet, kuomet esate pasiruošę.
2. THE DEPARTURE / IŠVYKIMAS
Žodis išvykimas reiškia būtent tai, ką jis reiškia – kelionė prasideda ir veda per koridorius, Kelininkų Madoną, kryžkelę ir gyvatėlę link olos.
3. THE CAVE / OLA
Aš vienareikšmiškai praleisčiau šitą reklamą, bet tai yra paveikslas.
4. RATIONALIZATION / RACIONALIZACIJA
Zona, kurioje žiūrovo akiai siūloma iškeisti vaizdus į tekstą. Čia kviečiame stabtelti kelionėje ir paskaityti tekstą, kuris bent jau dalinai atsako (komentuoja), apie ką yra šita paroda ir jos atvaizdai.Iš vaizdinių pereinama į tekstą, mąstoma apie platesnį kontekstą.
5. GIFT SHOP / DOVANŲ KRAUTUVĖ
Paskutinė galimybė kelionėje įsigyti suvenyrų, kūrinių, investicinių objektų.
Negrįžkite namo tuščiomis, tikros kainos – tik ketvirtadieniais.
6. REFLECTION / REFLEKSIJA
Carpe diem / memento mori, Carpe diem / memento mori,
Carpe diem / memento mori, Carpe diem / memento mori,
Carpe diem / meme|
/EXIT

Kipro Černiausko ir Martyno Pekarsko tarpdisciplininio meno paroda „380 B.C.“ VDA parodų salių „Titanikas“ antrajame aukšte veiks iki 2022 m. vasario 5 dienos.
Parodos specialusis svečias: menininkas Mindaugas Dudėnas.
Parodos rėmėjai ir partneriai: Lietuvos kultūros taryba, galerija „8 akys ir ausys“, „Novel Colors“.
Specialus ačiū Kęstučiui Skripkai