Lapkričio 9 d. 12 val. Prof. Felikso Daukanto 112 aud. (Maironio g. 3) vyks atvira profesoriaus iš Belgijos Gauthier Hubert paskaita „Kūrybinis procesas kaip genealogija".


Gauthier Hubert yra tapytojas, Karališkosios Briuselio dailės akademijos profesorius, savo parodas pristatęs Jungtinėje Karalystėje, Islandijoje, Belgijoje. Jo darbai priklauso Reikjaviko ir Briuselio muziejų kolekcijoms.

Gauthier Hubert tapyba yra mįslinga daugeliu atžvilgių – jo kūrybos technika ypatingai kruopšti ir laikui nepavaldi, tuo tarpu jo požiūris ir temos šiuolaikiškiškos. Kūryboje matomas vientisumas ir ryškios spalvos, kurios derinamos su nerimą keliančiomis keistomis formomis ir žmogiškais pavidalais. Jo darbai balansuoja tarp susižavėjimo ir bjaurumo, taip pritraukiant žiūrovo dėmesį ir sukuriant erdvės refleksijai.


Paskaitos metu profesorius pristatys pastarųjų 20 metų darbus bei atskleis savo kūrybinį procesą, kuris veikia kaip genealoginiai tyrinėjimai. 

Lapkričio 9-10 d. profesorius taip pat skirs laiko susitikimams su įvairių sričių magistro studentais, jų kūrybos aptarimui. Norinčius kviečiame registruotis el. paštu: agne.mackeviciute@vda.lt