VDA Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino studijų programos studentų darbų paroda po keleto metų pertraukos sugrįžta į pagrindinę miesto parodų erdvę – Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmus. 

Šia paroda siekiame prisistatyti ir parodyti miestiečiams, kas mes ir ką veikiame, ką kuriame. Studentai fakultete turi visišką laisvę kurti. Jiems dažnai formuojamos individualios užduotys, dėstytojai bando suteikti kaip galima daugiau saviraiškos laisvės. Dažnai studentai pasirenka savo kūrybos temas, todėl darbai, nors ir atliekami viena ar kita technika, yra visiškai skirtingi.

Parodos kuratorius, VDA Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino studijų programos vadovas lekt. Martynas Lapas.

Iki šiol visos studentų ekspozicijos paprastai vykdavo fakulteto patalpose peržiūrų ir egzaminų sesijų laikotarpiu, todėl ši paroda jos rengėjams – didelis iššūkis ir atsakomybė. Ekspozicijoje pristatomi geriausi Grafinio dizaino studentų pastarųjų keleto metų darbai. Paroda neturi konkrečios temos, nes stengiamasi parodyti kuo platesnį skirtingų darbų spektrą – nuo piešimo ir tapybos iki kaligrafijos, formos studijos ar video-meno. Ekspozicijoje galima pamatyti darbus, sukurtus ne tik pirmame, bet ir vėlesniuose kursuose. Keletas parodos kūrinių yra autoriniai: tai - ketvirto kurso studentų Aistijos Sokolovos ir Eimanto Budrio kūryba.

Iš viso parodoje eksponuojama daugiau kaip 80 darbų, sukurtų naudojant mažiausiai 10 skirtingų technikų. Tokiu plačiu darbų spektru stengiamasi parodyti, kad VDA Klaipėdos fakultetas ugdo labai plataus profilio specialistus, kurie geba ne tik profesionaliai spręsti grafinio dizaino užduotis, bet ir tapyti, piešti, fotografuoti, kurti multimedijų projektus ir t. t.

Paroda veiks iki 2022 m. balandžio 10 d.
Kviečiame apsilankyti adresu: Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda (KKKC Parodų rūmai).