• Naujienlaiškis
  • Grafinio dizaino katedra praėjusiais metais sėkmingai bendradarbiavusi ir sukūrusi Anykščių miesto prekinio ženklo grafinę koncepciją šiemet plečia bendradarbiavimo lauką ir dirba su Panevėžio miesto savivaldybe.

    Vasario 2 d. Panevėžio miesto dailės galerijoje visuomenei viešai pristatyti pirmieji Vilniaus dailės akademijos ir Panevėžio miesto savivaldybės bendradarbiavimo vaisiai — specialiai šiam miestui sukurti renginių idėjų ir jų vizualinės medžiagos dizaino projektai ir miesto prekinio ženklo idėjos. Primename, kad projektai buvo sukurti VDA Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros studentų ir dėstytojų komandos rudens studijų semestro metu ir pavasario semestro kūrybinių dirbtuvių šurmulyje. Plačiau apie tai galite skaityti ankstesniame pranešime.

    Renginio metu įvyko susitikimas ne tik su Panevėžio savivaldybės atstovais, bet ir miesto dailės galerijos darbuotojais, meno mokyklų pedagogais ir moksleiviais, žiniasklaidos atstovais bei visais kitais, kuriems buvo įdomu ir aktualu pamatyti ir gyvai išgirsti apie mūsų katedros veiklas!

    Dėkojame už svetingą priėmimą Panevėžio miesto dailės galerijos vadovui gerb. Egidijui Žukauskui ir vyriausiajai architektei gerb. Daivai Gasiūnienei! Džiaugiamės visais atėjusiais ir kviečiame aplankyti galerijoje eksponuojamą mūsų katedros studentų parodą: miesto renginiams sukurtas idėjas ir vizualinius jų sprendimus bei išvysti kūrybinių dirbtuvių metu išvystytas miesto prekinio ženklo koncepcijas.

    Tikimės, kad tai svari VDA Kauno fakulteto ir Panevėžio miesto bendradarbiavimo pradžia.