• Naujienlaiškis
  • Rugsėjo 12 d. Grafinio dizaino katedros dėstytoja doc. Rita Brakauskaitė su studentėmis dalyvavo Teatro fabrike (Nacionaliniame Kauno dramos teatre) vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse. Studentės dirbo kartu su menininke Karolina Bielskyte ir įvairiais objektais apipavidalino 70 kartoninių dėžių, kurias vėliau statant lankytojai kūrė savo „scenografiją”. Dabar šios dėžės puošia Teatro fabriko Tavernos salės vieną iš sienų.

    „Rugsėjo 14 d. festivalio Kaunas Opener’18 metu vyko renginys „Kiemas pilnas kultūros“. Kęstučio g. 62 kiemelyje veikiančios keturios organizacijos kvietė visus užsukti, pabendrauti ir artimiau susipažinti su įgyvendinamomis veiklomis iš kiek kitos pusės: kino mylėtojų ir tų, kuriems smalsu kaip kuriama animacija, kino centre „Romuva“ laukė praviros animacijos klasės durys, o ekrane besisukančios kino filmų ištraukos įkvėpė tolimesniems vizitams. Šeimoms su mažais vaikais ir jaunimui, teatro mokyklėlės „Mano teatras“ patalpose vyko atviri edukaciniai teatro ir scenos judesio užsiėmimai. Muzikos ir Kaunas Jazz mylėtojus svečiuose sutiko festivalio komanda, kuri pasidalino buvusių festivalių istorijomis ir įsimintiniausiomis akimirkomis. Eksperimentinio teatro ir netikėtumų ieškotojams atsivėrė Teatro fabriko veiklų labirintas. Išbandyti savo kūrybiškumą kvietė teatro kostiuminė, scenografijos koridorius, šešėlių teatro scena, juodasis teatro kubas bei TF atspaudų gamyba.“ - Skaistė Jurėnė, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadybininkė kultūrinei edukacijai.

    Tai ne pirmas bendradarbiavimo projektas kartu su Teatro fabriku. Gegužės mėnesį „Gallery weekend“ metu Grafinio dizaino katedros studentai kvietė atrasti ir pajusti netradicines Teatro Fabriko erdves renginyje  „Atvira studija.: Atrask Teatro Fabriką“ bei kartu pristatė vizualinio identiteto darbų parodą.