• Naujienlaiškis
 • Kūrybinės dirbtuvės | Iš plokščios į trimatę erdvę – popierinių konstrukcijų pagrindai

  Kviečiame į kūrybines dirbtuves su grafikos dizaineriu, iliustratoriumi Carlo Giovani, tarptautinės knygos dizaino konferencijos „6pt“ svečiu.


  Yra daugybė technikų, kurių pagalba popierių galima transformuoti į skulptūras, iliustracijas, knygas, baldus, drabužius ir net nedidelius pastatus. Pasinersime į keletą jų, taikydami labai organišką, intuityvų ir išraiškingą metodą.


  Domėtis iliustracija ir ją giliau tyrinėti Carlo Giovani pradėjo studijuodamas grafinį dizainą. 1997 m. baigęs studijas jis išvyko į San Paulą (Brazilija), ten įsidarbino dizaineriu vaikams skirtame žurnale „Recreio“. 2003 m. žurnalo „ELLE“ braziliškojo leidimo užsakymu sukūręs iliustracijų seriją, jis suprato norįs tapti iliustratoriumi. Popierius kaip pagrindinė darbo medžiaga yra esminis visos Carlo kūrybos bruožas; tai atspindi ir savitas jo stilius bei technika. Nuo 2010 m. Carlo kuria viršelius knygoms, taip į vieną procesą sujungdamas iliustraciją ir dizainą.

  Carlo Giovani yra įvairių apdovanojimų ir premijų laureatas, tarp jų – „Kanų liūtas“, Brazilijos grafinio dizaino bienalė, „W3“, „Esso“ apdovanojimas už žurnalistiką, Max Feffer grafinio dizaino ir „The Malofiej“ apdovanojimai. Menininko asmeninė interneto svetainė


  Carlo Giovani karpiniai

  Dirbtuvės vyks: spalio 31 d. 10 val. 314 aud. (Malūnų g. 5).
  Reikalinga registracija: aurelija.dziugaite@vda.lt.

  Dirbtuvių organizatoriai – tarptautinė knygos dizaino konferencija „6 pt“  kartu su VDA Grafikos katedra.
  Kūrybinių dirbtuvių atsakingas asmuo – Agnė Dautartautė-Krutulė. 
  Už šias galimybes organizatoriai dėkoja Lietuvos Kultūros tarybai.