• Naujienlaiškis
 • Kūrybinės dirbtuvės | Akį traukiantys viršeliai


  David Pearson

  David Pearson – tarptautinės knygos dizaino konferencijos „6pt“ svečias ir jo kūrybinės dirbtuvės „Akį traukiantys viršeliai“ Grafikos katedroje.

  David Pearson mano, kad knygos viršelio dizaino patrauklumas dažnai lemia, ar knyga atsidurs skaitytojo rankose, ar bus palikta ant lentynos. Šiose dviejų dienų trukmės intensyviose dirbtuvėse David mokys įgūdžių, reikalingų dėmesį patraukiančių viršelių kūrimo procesui – nuo konceptualių eskizų iki galutinio rezultato.  Designs for volume 1 of the Penguin classic ‘Great Ideas’ series – David Pearson


  Penguin b ydesign – David Pearson


  Zulma three – David Pearson


  Davido Pearson’o dizaino studijos „Type as Image“ specializacija - spaudinių dizainas, kuriame tipografika yra pagrindinė raiškos forma. Po studijų Central Saint Martins meno ir dizaino koledže Londone Davidas įsidarbino leidykloje „Penguin Books“ kaip tekstų, vėliau - knygų viršelių dizaineris. 2007 m. įkūrė savo studiją. Tarp jo klientų - Wesas Andersonas, seras Ridley Scott’as, „Christie’s“, Viktorijos ir Alberto muziejus. Britanijos dienraštis „The Guardian“ Davidą paskelbė vienu iš 50-ies geriausių Britanijos dizainerių, o aristokratiškoji institucija „Debrett’s“ jį įtraukė į savo sudaromą 500 įtakingiausių šalies žmonių sąrašą. Davidas yra Tarptautinio grafikos aljanso (Alliance Graphique Internationale) narys. 2015 m. jis buvo paskirtas Karališkuoju industrijos dizaineriu; tai yra garbingiausias Jungtinėje Karalystėje dizaineriui suteikiamas statusas.


  Dirbtuvės vyks spalio 29-30 d. 10 val.
  Grafikos katedroje 314 aud. (Malūnų g. 5)
  .

  Reikalinga registracija: aurelija.dziugaite@vda.lt.

  Organizatoriai – „6 pt“ tarptautinė knygos dizaino konferencija 
  kartu su VDA Grafikos katedra.
  Kūrybinių dirbtuvių atsakingas asmuo – Agnė Dautartautė-Krutulė. 

  Už šias galimybes organizatoriai dėkoja Lietuvos Kultūros tarybai.