• Naujienlaiškis
 • Balandžio 1 d. 13 val. 102 aud. (Malūnų g. 3, C1 pastatas) vyks atvira Robin Waart paskaita „Knyga kaip medija ar vyksmas“ (anglų k.).

  Menininkas kalbės apie knygą kaip mediją ar skulptūrinį vyksmą, pristatys naujausius meninius projektus, tarp kurių ir savo naująjį leidinį Dedication(s).

  Rinkimas ir pasikartojimai yra Robin Waart knygų, stop kadrų, fotografijų bei polaroidų projektų pagrindas. Savo darbais jis kelia klausimus apie (ne)tęstinumą ir ką reiškia stebėti pasikartojimą ar nuolat kartoti veiksmą.

  Robin Waart (NL/GB) studijavo menus Amsterdame, yra baigęs bakalauro studijas Gerrit Rietveldo Akademijoje (Amsterdamas) bei magistrantūros studijas Hagos Karališkoje menų akademijoje; surengęs solo parodų: A sense of things to come, Bradwolff projektai, (Amsterdamas, NL, 2018 m.); Dedication(s), De Appel (Amsterdamas, NL, 2018 m.); Skorpion, White Dwarf projektai, (Viena, AT, 2018 m.); Content, Happiness, Literally, Diana Stigter galerija (Amsterdamas, NL, 2012); Books on Books, Šveicarų institutas (Niujorkas, JAV, 2010 m.); It’s hard to stop beginning, Johan Deumenso galerija (Haarlem, NL, 2010 m.). Taip pat buvo kviestas į tokias parodas kaip: Publishing as an Artistic Toolbox: 1989-2017 Vienos meno centre (Viena, AT, 2017 m.); Clean music, Kunstbunker (Niurnbergas, DE, 2016 m.); same/difference, standard/deluxe, (Lozana, CH, 2013); Photography and Ruin Niujorko viešojoje bibliotekoje (Niujorkas, JAV, 2012 m.). 

  Plačiau: 
  https://deappel.nl/en/events/dedications-hallway-installation 
  http://deappel.nl/en/events/oaao-onder-andereamong-others-with-robin-waart
  http://www.artbook.com/blog-event-robin-waart-moma-ps1.html

  www.robinwaart.nl
  @robinwaart

  Organizatoriai – VDA Grafikos katedra
  Atsakingas asmuo – Agnė Dautartaitė-Krutulė