• Naujienlaiškis
 • Skulptūros restauratoriaus dirbtuvėje

  Skulptūros restauratoriaus dirbtuvėje – VDA Paminklotvarkos katedros skulptūros restauravimo specializacijos studentų darbų paroda

  Vilniaus dailės akademijos Paminklotvarkos katedra pristato parodą skirtą skulptūros restauravimui ir kviečia galerijos lankytojus pasižvalgyti po restauratoriaus dirbtuves. Dvi savaites (lapkričio 7-18 d.) galerijos darbo valandomis katedros studentai ir skulptūros restauravimo dėstytojai mokys(is), bendraus ir dirbs parodinėje erdvėje, transformuodami ją į studiją.

  Pasitelkus skulptorių darbo medžiagas, įrankius ir šiek tiek kūrybinio chaoso, kaip pagrindinis eksponatas pristatoma veikla – restauravimas. Lankytojai turės galimybę ne tik stebėti restauratorių darbą ir kasdien ryškėjančius jo rezultatus, bet ir gyvai klausti, dalintis įspūdžiais su būsimaisiais specialistais. Parodoje pristatoma ir Paminklotvarkos katedros absolventų, studijavusių skulptūros restauravimą, įdomiausi bei sudėtingiausi įgyvendinti projektai, naujausi pasiekimai ir karjeros posūkiai. Ši parodos dalis skirta restauratoriaus profesijos, kaip atsakingos, kruopščios ir skirtingose kūrybos srityse pritaikomos veiklos bei iki meistriškumo nudailintų įgūdžių pristatymui.

  Parodos kuratoriai: Indrė Užuotaitė, Nerijus Kavaliauskas
  Nuotraukų autorius Povilas Jaras


  Atidarymas: lapkričio 7 d.17 val., galerijoje „Akademija“ (Pilies g. 44/2)
  Paroda veiks iki lapkričio 19 d.

  Galerijos „Akademija“ darbo laikas: I – VI  12 – 18.