Simpoziumo organizatorių komanda: projekto vadovė Giedrė Petkevičiūtė, kuratoriai: doc. Remigijus Sederevičius, dr. Ieva Bertašiūtė  Grosbaha, Maris Grosbahs, dr. Rokas Dovydėnas.

Tarptautinio kaulinio porceliano simpoziumas, vykdomas jau XXI-ąjį kartą, šiemet pristatomas kaip „Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė“ programos dalis. Parodą sudaro dvi dalys: viena – tai simpoziume dalyvavusių tarptautinių menininkų sukurti porceliano meno kūriniai specialiai  šiai parodai, kita skirta Kauno porceliano istorijai. Pagrindinė parodos tema – „Porceliano miestas“ kvietė  menininkus reflektuoti post industrinio keramikos meno ir dizaino temose, ieškoti  ryšio su Kauno miesto porceliano paveldu.

Šių metų kaulinio porceliano simpoziumo dalyviai – menininkai Monika Patuszynska (Lenkija), Alison Safford (JAV), Janina Myronova (Lenkija/ Ukraina), Sabrina Basten (Vokietija), Jurgita Jasinskaitė (Lietuva), Ming-Miao Ko (Belgija), Jānis Kupčs (Latvija), Viktória Maróti (Vengrija), fotomenininkas ir dizaineris Liudas Parulskis (Lietuva). Visi šie autoriai, pasižymintys eksperimentine, tarpdisciplinine raiška, turėjo ne tik išmokti dirbti su kauliniu porcelianu, bet ir susipažinti su Kauno kontekstu, įvietinti savo kūrybą.

Parodą lydinti teminė ekspozicija apžvelgia Kauno porceliano istoriją, Jiesios masinę produkciją ir mažo tiražo dizaino  pavyzdžius, ir „Idėjos“ simpoziumų metu kurtus darbus, naudojantis gamyklos formomis, Kauno dailės instituto keramikos ir porceliano katedros sukurtus indų, servizų  projektus. Parodoje pristatomas trumpas fabriko klestėjimo laikotarpis nuo 1978 m., kai pradėti gaminti pirmieji  kaulinio porceliano indai iki 2006 m. fabriko bankroto.