• Naujienlaiškis
 • Stojamieji egzaminai

  Noriu studijuoti menų srities studijų programas. Užpildžius prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje, man priskirta laikyti 4 stojamuosius egzaminus. Ar man reikia laikyti visus egzaminus?

  Norint pretenduoti į visas pasirinktas studijų programas, reikia išlaikyti tiek stojamųjų egzaminų, kiek yra nurodyta LAMA BPO informacinės sistemos stojamųjų egzaminų lentelėje.

  Man reikia laikyti stojamąjį egzaminą. Ar pasirinkus egzamino vietą, reikia laukti atskiro pakvietimo, ar vykti į egzaminą nustatytą dieną?

  Stojamojo egzamino vietą ir laiką, esant galimybei, reikia pasirinkti pačiam stojančiajam LAMA BPO informacinėje sistemoje ir vykti į egzaminą paskirtą dieną be atskiro pakvietimo.

  Ką reikia turėti, atvykus į stojamąjį egzaminą? Ar reikia mokėti už egzaminą?

  Už LAMA BPO organizuojamus stojamuosius egzaminus mokėti nereikia. Atvykus į stojamąjį egzaminą, su savimi reikia turėti asmens dokumentą.

  Kas bus tuo atveju, jei neatvyksiu laikyti stojamojo egzamino?

  Menų studijų srities programose pagrindinis konkursinis dalykas yra stojamasis egzaminas.
  Stojantieji, neišlaikę stojamojo egzamino, negali dalyvauti konkurse į valstybės finansuojamas šių studijų programų vietas.

  Stojamuosius egzaminus į Vilniaus dailės akademiją laikiau ankstesniais metais. Egzamino įvertinimai buvo aukšti, bet konkursą pralaimėjau. Jei šiais metais vėl stočiau į VDA, ar galiotų išlaikytų egzaminų įvertinimai?

  Ne, stojamuosius egzaminus Jums reikėtų laikyti iš naujo.

  Ar privaloma dalyvauti Vilniaus dailės akademijos savarankiškų darbų peržiūrose?

  Ne, norintiems stoti į Vilniaus dailės akademijos studijų programas, savarankiškų darbų peržiūrose dalyvauti nėra privaloma, tačiau sudalyvauti rekomenduojama.