VDA galerijoje „Titanikas“ Felikso Daukanto auditorijoje (Nr.112).

Rugsėjo 19-23 d. Vilniaus dailės akademijos Dizaino katedroje kūrybines dirbtuves ves žymus latvių dizaineris gyvenantis ir kuriantis Amsterdame – Germans Ermičs.

Programa:

– Rugsėjo 19 d. (pirmadienį) 10.30 val. vyks vieša Germans Ermičs paskaita. Po paskaitos – kūrybinių dirbtuvių startas su dalyviais (VDA galerijoje „Titanikas“ Felikso Daukanto auditorijoje (Nr.112 arba kiemelyje, jei bus tinkamas oras));

– Rugsėjo 20-22 d. (antradienį-ketvirtadienį) pradedamas intensyvus kūrybinis procesas, diskusijos grupėse ir konsultacijos su dizaineriu;

– Rugsėjo 23 d. (penktadienį) vyks projektų užbaigimai, viešas kūrybinių dirbtuvių ir ekspozicijos pristatymas.

Dirbtuvėse dalyvauja VDA Vilniaus fakulteto Dizaino katedros III ir IV kursų bakalauro studijų programos studentai bei magistrai.

Į dirbtuves kviečiame registruotis ir studijas baigusius kūrėjus, kitų aukštųjų mokyklų studentus el. paštu aurelija.dziugaite@vda.lt (lietuviams), lina.koseleva@vda.lt (užsienio piliečiams).

Pastaruosius kelerius metus dizaineris kuria charakteringus stiklo baldus, išraiškingus formomis ir spalvomis. G. Ermičs objektų sunku nepastebėti socialiniuose tinkluose, o populiarumo sulaukęs kūrėjo braižas neliko nepastebėtas ir tokių klientų, kaip Instagram.

Maironio g. 3