EGLĖ KULBYTĖ I PLANAS – KATŽOLĖ

2024 05 08 – 05 30

Karštos naujienos: PERIMAMA KATŽOLĖS IMPERIJA – PASAULYJE SIAUČIA NAUJAS KAČIŲ ALIJANSAS

Pastarosiomis savaitėmis kačių pasaulio grupuotėse pasiektas aukščiausias įtampos taškas – katžolės pasiūla Europoje ir Azijoje sumažėjo iki kritinio lygio. Šiuo metu Pietų Amerika kontroliuoja visą katžolės distribuciją, todėl katės visame pasaulyje yra priverstos imtis drastiškų priemonių.

Stebinančių įvykių pranešimai rodo, kad keturios katės iš skirtingų pasaulio kampų sudarė alijansą, siekdamos perimti katžolės imperijos, šiuo metu valdomos Kolumbijos barono CHORKE, kontrolę.

Šaltinių teigimu alijansą inicijavo italų mafijos bosas, žinomas kaip DON KARLO. Pastarasis subūrė stipriausias ir pajėgiausias kates pasaulyje, kad prisijungtų prie alijanso, siekiant perimti katžolės imperiją. Pranešama, kad Don Karlo susisiekė su stipriausiu mafijos vyru ARTIOMU, Rytų Europos katinu, pagarsėjusiu atkakliu kovotoju. Jis taip pat kreipėsi į protingiausią strategą iš Azijos KIJOŠI, paslaptingą katiną su šešėline praeitimi, kuris gudriu protu ir negailestinga taktika pakilo į aukščiausias jakudzos gretas. Galiausiai, jis surado įnirtingiausią kovotoją, apie kurį buvo girdėjęs – PATRIKĄ – anglosaksą airį, kuris puikiai valdo ne tik nagų kovos meną, bet taip pat yra išsiugdęs plieninę širdį. Taip Don Karlo subūrė įvairių įgūdžių turinčią grupę.

Jų motyvacija? – didžiausias malonumas: KATŽOLĖ. Esant katžolės stygiui ir didėjant įtampai tarp kačių, šie keturi katinai pamatė galimybę perimti katžolės imperijos kontrolę ir tapti neabejotinais kačių pasaulio valdovais.

Nors jų planas nežinomas, – šaltiniai rodo, kad alijansas jau kelia bangas, o jų veiksmai jaučiami visoje katžolės rinkoje. Kol katės visame pasaulyje žiūri užgniaužusios kvapą, katžolės imperijos likimas kabo ant plauko ir tik laikas atskleis, ar alijansui pavyks įvykdyti savo misiją ir perimti kontrolę.

Darbai sukurti VDA III kurso Keramikos kūrybinio projekto metu.

Darbo vadovė doc. J. Jasinskaitė.

Eglė Kulbytė – būsima keramikė, ketvirto kurso Keramikos katedros studentė. Šešerius metus dirbusi grafinio dizaino srityje, suprato, kad jos pašaukimas – molis. Šiuo metu eksperimentuoja su menine raiška, spalvotomis molio masėmis, nerikomi ir marmuravimo technikomis. Eglė priima iššūkį derinti naujai įgytas žinias su dizaino praktika.

VDA Lauko ekspo