• Naujienlaiškis
 • Skelbiami kultūros ir meno projektų finansavimo konkursai

  Lietuvos kultūros taryba (LKT) kviečia kultūros organizacijas teikti paraiškas į kultūros ir meno sričių, strateginio ir programinio projektų finansavimo konkursus.

  2020 m. Kultūros rėmimo fondą (KRF), kurį administruoja LKT, sudaro 20,695 mln. eurų, iš kurių kultūros ir meno sritims bei kūrėjų stipendijoms numatyta daugiau nei 7,1 mln., strateginio finansavimo programoms (įskaitant ir Tolygios kultūrinės raidos programas) – daugiau nei 8,1 mln., o kultūros programoms – 4,5 mln. eurų. Kaip ir numato KRF įstatymas, dar iki 4 proc. numatyta ekspertų paslaugoms bei vykdomiems kultūros srities tyrimams apmokėti.

  Visose apskrityse Tolygios kultūrinės raidos programos vykdomos pagal kiekvienos Regioninės kultūros tarybos parengtus 2020-23 metų kultūros planus.

  Kaip ir 2019 m., paraiškos (išskyrus Strateginio tarptautinių renginių ir kultūros organizacijų finansavimo programose) teikiamos naudojantis Lietuvos kultūros tarybos elektronine kultūros ir meno projektų valdymo informacine sistema (LKTIS) adresu www.paraiškos.ltkt.lt.

  Paraiškos priimamos iki spalio 4 d. (imtinai).

  Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su kultūros ir meno projektų teikimu, jų finansavimo sąlygomis, finansuotų projektų administravimu ar LKTIS – į juos atsakyti jums padės LKT sričių ir programų kuratoriai.

  Taip pat kviečiame susipažinti su pilnu 2020 m. finansavimo konkursų kalendoriumi.

  Visa informacija čia.