Kvietimas teikti projektus „Biennale College Architettura“ programai

Carlo Ratti, Venecijos bienalės Architektūros departamento meno vadovas, kviečia teikti projektus, skirtus kovai su klimato kaita. 

Konkurse dalyvauti gali bakalauro ir magistrantūros studentai, architektūros, urbanistikos, inžinerijos, interjero dizaino, kraštovaizdžio architektūros ir gretimų profesijų specialistai - jaunesni nei 30 metų amžiaus praktikai.

Iš pateiktų paraiškų bus atrinkta 16 projektųkuriuos įtrauks į „Biennale College Architettura“ programą.

Atrinkti dalyviai 2024 m. rugsėjo mėn. bus pakviesti dalyvauti 10 dienų seminare Venecijoje. Seminaro metu bus rengiami pasiūlymai, planuojama gamyba ir biudžetas. Dirbtuvėms vadovaus meno vadovas ir (arba) grupės kuratorius ir architektai - mentoriai. Jų metu vyks grupiniai ir individualūs užsiėmimai bei susitikimai su kviestiniais instruktoriais ir kultūros prodiuseriais.

Po seminaro ir dirbtuvių bus atrinkti 8 projektai. Kiekvienam atrinktam projektui bus skirta 20 000,00 EUR dotacija įgyvendinimui. Darbai bus pristatyti ne konkurso tvarka 19-oje tarptautinėje architektūros parodoje „Intelli/Gens“ 2025 m.

Šiuo konkursu siekiama skatinti jaunuosius talentus dalintis savo darbais su visuomene, nes Venecijos bienalė jau kurį laiką remia kylančius meno, kino, šokio, muzikos ir teatro bei šiuolaikinio meno atlikėjus.

Kvietimas pateiktas Venecijos bienalės interneto svetainėje: www.labiennale.org 

https://www.labiennale.org/en/architecture/2025/biennale-college-architettura-2025

Paraiškos priimamos iki 2024 m. birželio 21 d., 23.59 val. vidurio Europos laiku.
Plačiau: https://www.labiennale.org/en/news/biennale-college-architettura-2025-international-call-applications