Balandžio 26-ąją visame pasaulyje minima intelektinės nuosavybės (PIN) diena. Siekdamas paskatinti intelektinės nuosavybės produktų kūrimą bei didinti žinias apie jų apsaugą, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projektas „Gyvybės mokslo industrijos plėtros skatinimas“ (GMI) kviečia į renginį „Intelektinės nuosavybės svarba verslui“. 

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos ir Europos patentų tarnybos tyrimo duomenimis, smulkus ir vidutinis verslas, kuris turi bent vieną apsaugotą intelektinės nuosavybės objektą, turi 21% didesnę tikimybę augti. Tai vis labiau vertina ir patys kūrėjai - Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) duomenimis, 2020 m. patentinių paraiškų kiekis augo 4 proc. ir pasiekė 275 900 paraiškų – tai didžiausias kada nors fiksuotas skaičius.

Renginio metu išgirsite apie intelektinės nuosavybės svarbą ir potencialą, patentavimo reikšmę taikomuosiuose moksliniuose tyrimuose, patentavimo strategijas ir derinimo su komercinėmis paslaptimis klausimus ir jų teisinius aspektus, paramos mažoms ir vidutinėms įmonėms galimybes bei startuolių sėkmės istorijas intelektinės nuosavybės kelyje.

Data: 2022 m. balandžio 26 d.
Vieta: online platforma

Registracija

Renginio programa