2024 sausio 15-19 dienomis Vilniaus dailės akademijoje vyko tarptautinės KUNO tinklo dirbtuvės ,,Intersections - Streaming and performance art” (https://www.kunonetwork.org/available-courses/2024/1/15/intersections-streaming-and-performance-art).

Dirbtuvių metu dalyviai susipažino su performanso meno lauku, gyvo transliavimo ypatybėmis bei tam reikalinga technine ir programine įranga.

Dirbtuvių eigoje dalyviai nagrinėjo VDA Vilniaus fakulteto erdves, diskutavo ir plėtojo savo idėjas, o paskutinę dirbtuvių dieną transliavo performansus per transliavimo platformą twitch:

Parasite: https://www.twitch.tv/videos/2037123078

Dirbtuves organizavo ir vedė įvietinto meno ir scenografijos katedros dėstytojas, menininkas-tyrėjas Vygintas Orlovas kartu su menininke-tyrėja, performanso menininke, kuratore Daina Pupkevičiūte, šokėju, performanso menininku, renginių organizatoriumi Povilu Bastčiu (dar žinomu kaip drag karalienė Miss Plastica) ir transliuotoja, twitch partnere ir edukatore iš Švedijos Stephanie (dar žinoma kaip Apollolol).

Dirtuvėse dalyvavo studentai iš VDA bei Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Latvijos, Estijos ir Čekijos aukštųjų meno mokyklų.