Birželio 16 d. įvyko pirmosios Vilniaus dailės akademijos Baigiamųjų darbų parodos uždarymo šventė. Dvi savaites trukusioje parodoje lankytojai turėjo galimybę pamatyti visų 2023 metų Akademijos absolventų darbus, pasklidusius po VDA erdves ir įvairias galerijas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose.

Renginys buvo skirtas VDA absolventų baigiamiesiems darbams, kurie atspindi jų profesionalumą ir pažymi nuoseklų kūrybinį kelią. Paroda pritraukė didelį dėmesį tiek vietinės auditorijos tiek ir užsienio lankytojų. Tai buvo puiki galimybė mūsų absolventams parodyti savo kūrybinius pasiekimus, perteikti savo mintis ir idėjas. Šis renginys neabejotinai prisidėjo prie šiuolaikinės meno sklaidos bei jaunosios menininkų kartos pripažinimo.

Vilniaus dailės akademija taria nuoširdų AČIŪ visiems, kurie dalyvavo šioje parodoje ir prisidėjo prie jos išsipildymo.

Dėkojame talentingiems Vilniaus dailės akademijos studentams, kurie su entuziazmu ir atsidavimu pristatė savo kūrinius. Jų darbai perteikė aktualias temas, įkvėpė bei sužavėjo lankytojus.

Dėkojame VDA dėstytojams, koordinatoriams, katedrų vadovams, kurie skyrė daug pastangų ir laiko, mokydami bei palaikydami studentus einant per įvairiaspalvį studijų kelią.

Taip pat ačiū sakome visiems renginio partneriams ir rėmėjams. Jūsų skirtas indėlis leido įgyvendinti visus studentų kūrybinius sumanymus.

AČIŪ visai didelei Vilniaus dailės akademijos bendruomenei, apsilankiusiems parodoje ir tariame – iki kitų metų!

Nuotr. aut. Justas Kereišis