VDA Klaipėdos fakulteto Interjero dizaino studentai lankėsi Paryžiuje organizuojamoje „Maison & Objet 2024” baldų ir interjero detalių parodoje

Sausio 18 d. – 22 d. Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto Interjero dizaino II, III ir IV kurso studentai lankėsi Paryžiuje organizuojamoje „Maison & Objet 2024” baldų ir interjero detalių parodoje. „Ši paroda puiki vieta sužinoti apie naujausias baldų ir namų apdailos tendencijas, taip pat pamatyti naujus, modernius baldus, sukurtus profesionalų baldininkų. Čia renkasi garsiausi pasaulio interjero dizaineriai, dekoratoriai, taip pat prekybininkai ir meno galerijų atstovai. Studentams tai unikali galimybė susipažinti su medžiagomis, tendencijomis ir pamatyti tokio lygio parodą iš arti”, – mintimis dalinosi VDA Klaipėdos fakulteto Interjero dizaino programos vadovas prof. Saulius Jusionis.

Maison & Objet 2024 – tai tarptautinė namų interjero dizaino paroda vykstanti du kartus į metus nuo 1995 metų. 

Pagrindiniai parodos sektoriai: mada (drabužiai, rankinės, avalynė, juvelyrika),virtuvės indai bei kiti reikmenys ir aksesuarai; namų tekstilė ir interjeras; sodo reikmenys; namų apyvokos reikmenys; raštinės reikmenys; antikvariniai daiktai; meno kūriniai; stalo dekoravimas, suvenyrai, keramika, interjeras, stiklo dirbiniai ir kt.