Vilniaus dailės akademijos Vilniaus fakulteto Fotografijos ir medijos meno katedra rengia Pavasario parodymų savaitę. Nuo gegužės 16 dienos VDA „Titaniko“ pastato (Maironio g. 3, Vilniuje) ketvirtame aukšte bus galima pamatyti viską, ką per pavasario semestrą sukūrė šios katedros studentai.

Tradicija tampantis renginys yra viešas ir nemokamas, tad jį gali aplankyti visi norintys.

Fotografijos ir medijos meno katedros patalpose pamatysime net tris parodas bei vyks bakalauro bei magistrantūros studentų semestro kūrybinių projektų peržiūros.

Tvarkaraštis:

- gegužės 16-17 d pamatysime Fotografijos ir medijos meno bei Animacijos bakalauro II kurso studentų darbus (Maironio g. 3, 4 aukštas + 309 aud.)

- gegužės 18 d. bus rodomi Fotografijos ir medijos meno Magistrantūros I kurso studentų darbai (FAMM MA studija, Malūnų g. 5)

- gegužės 19-20 d. pamatysime Fotografijos ir medijos meno bei Animacijos bakalauro III kurso studentų darbus (Maironio g. 3, 4 aukštas + 309 aud.)

- gegužės 23 d. savo kūrybą pademonstruos Fotografijos ir medijos meno bei animacijos bakalauro I kurso studentai (Maironio g. 3, 4 aukštas + 309 aud. + VDA C1, 102 Malūnų g. 5)

Šis Fotografijos ir medijos meno katedros studentų darbų ir kūrybos „Parodymas“ – puiki galimybė pamatyti kuo gyvena ir kokias temas savo kūryboje gvildena Fotografijos ir medijos meno bei Animacijos studentai.

O jei ir jūs norite studijuoti fotografiją ir medijų meną arba animaciją, maloniai kviečiame tiek apsilankyti šiame renginyje, tiek ir laikyti stojamąjį egzaminą. Stojamieji egzaminai (pokalbai) į šias studijų programas vyks jau birželio 27-30 dienomis. Daugiau informacijos apie stojamuosius ieškokite vda.lt skiltyje „stojantiesiems“.