• Naujienlaiškis
 • VDA kviečia susitkti 19-ojoje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ sausio 23 dieną „Žalgirio“ arenoje!

  Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir  sudėtingas procesas, todėl svarbu susikurti viziją: kuo jis tikisi tapti ir kokių veiksmų turėtų imtis to siekiant. Dėl šių priežasčių būtina bendrauti su tais, kurie gali padėti, nes reikia galvoti ne tik kaip pagilinti savo žinias, ateities perspektyvas, bet ir kaip tinkamiausiai panaudoti turimus talentus ir atrasti naujus. Todėl aukštųjų mokyklų atstovai pasirengę palengvinti moksleiviui sprendimą, suteikdami vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, taip pat visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms.

  VDA stende sutiksite studentus ir dėstytojus, kurie supažindins su studijų Akademijoje kasdienybe, papasakos apie studentų mainų galimybes užsienyje, pristatys karjeros galimybes meno ir kūrybinių industrijų srityse. Tai puiki proga gauti patarimų iš VDA studentų bei iš pirmų lūpų išgirsti istorijas apie studentišką gyvenimą Akademijoje.

   

  Būtina bendrauti su tais, kurie gali padėti, nukreipti ir patarti. O geriausiais patarimais šiame kontekste gali pasidalinti akademinė bendruomenė ir panašų pasirinkimo kelią jau praėję esami studentai. „Aukštųjų mokslų mugėje“ susibūrę visų Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovai yra pasirengę ne tik pristatyti priėmimo tvarką, programas, stojimų eigą ir pasirengimą studijoms, bet ir patarti, kaip surasti sau tinkamą studijų kryptį. Tuo tarpu mugėje dalyvaujantys jau esami studentai gali padėti susikurti visapusišką vaizdą ne tik apie studijų kokybę, bet ir apie su jomis susijusias patirtis.

  LAMA BPO prezidentas

  „Žalgirio“ arenos 0-io aukšto galerijoje veiks „Inovacijų zona“, kurioje VDA  Kauno fakulteto studentai kvies išbandyti vieną iš tradicinių grafikos spaudos technikų – linoraižinio spaudą. Lankytojai galės rinktis iš įvairių studentų jau paruoštų linoraižinio klišių, kurias padengus pasirinktomis spalvomis ant popieriaus spaus tradiciniu grafikos presu. Atspaudas liks maloniu priminimu apie įgytą grafikos patirtį mugės metu.

  Taikomosios grafikos programos studentai „Inovacijų zonoje“ pristatys piešimą gyvai. Studentai čia ir dabar grafinės planšetės pagalba pieš mugėje esančią aplinką, besikeičiančias ir judančias lankytojų figūras bei portretus. Piešiamas vaizdas bus gyvai transliuojamas vaizdo projekcijoje.

  Nauja VDA studijų programa „4D meno objektai“ pristato keturių dimensijų video instaliaciją. Įžengęs į interaktyvaus ekrano zoną lankytojas matys save skirtingame laike vienu metu. VJ (video jockey) programa sukurtą dinamišką vaizdą bus galima fotografuoti ir dalintis.


  19-toji „Aukštųjų mokslų mugė 2020“ vyks sausio 23-ąją dieną, ketvirtadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas. Kaip jau tapo įprasta, po vienu mokslų mugės stogu susirinks visų Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų vadovai, programų atstovai, stojimo komisijų nariai ir jau esami studentai. Lankytojai galės susipažinti su mokyklų siūlomomis programomis, stojimo tvarka, karjeros galimybėmis baigus studijas ir gauti kitų rūpimų bei naudingų patarimų. Renginys nemokamas. 

  Ateik ir atrask sprendimą!