• Naujienlaiškis
  • 2018 m. birželio 7-10 dienomis šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius18“ žiūrovų simpatijų ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė VDA menininkai ir jų kūryba.

    Susumavus mugės lankytojų simpatijas paaiškėjo, kad „Rinktine žiūrovų galerija“ tapo VDA galerija „ARgenTum“,  savo stende pristačiusi metalo menininko Vytauto Mockaičio (1958–2011) darbus. „Scenografės Renatos Valčik sukurta „ARgenTum“ stendo ekspozicija ne vieną lankytoją patraukė savo žaliomis erdvėmis bei, žinoma, sunkiais, monumentaliais, su niekuo nesupainiojamais menininko V.Mockaičio metalo darbais“, – apie „ Art Vilnius“ lankytojų pamėgtą galeriją rašė  mugės rengėjai.

    Mugėje lankytojams ir žiniasklaidai taip pat buvo pristatytas lankytojų dėmesį kaustęs būsimas Vilniaus miesto viešųjų erdvių meno projektas „Vandens Lelijos“, kurio autorė VDA galerijos „Artifex“ vadovė Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė. Sostinę papuošiančio meno kūrinio eksponavimo pradžia planuojama šių metų pabaigoje prie sostinės senosios Vingrių vandenvietės, netoliese duris atversiančio modernaus meno MO muziejaus.

    Išsamiau apie galerijos sėkmę skaitykite „Art Vilnius“ svetainėje – https://goo.gl/zpGQjc .
    Apie kolegės Severijos projektą rašo naujienų portalas Delfi.lt – https://goo.gl/J4SpWk .