VDA Studentų atstovybė ("Sąnariai") sveikina visus prisijungusius prie nerealios bendruomenės ir kviečia į VDA pirmakursių stovyklą "Tutorial'22"!

Stovykloje susipažinsime su būsimaisiais grupiokais ir kursiokais, papasakosime daug įdomių dalykų apie Akadę ir gyvenimo joje ypatumus. Stovykla vyks VDA Praktikų ir poilsio bazėje Mizaruose Rugpjūčio 26-28 dienomis.

Jeigu nori dalyvauti "Tutorial'22", tiesiog užpildyk šią ANKETĄ!

Tiesa, yra dalyvio mokestis, kuris siekia 20 arba 28 eurus, priklausomai nuo pasirinkto nakvynės kambario. Deja, reikėtų paskubėti, nes vietų kiekis stovykloje - ribotas.

Ir tikrai neišsigąsk, jei esi girdėjęs visokių dalykų apie fuksų (pirmakursių) stovyklas ar krikštynas. Nerimauti ir atsisakyti šio pasiūlymo - neverta. Gali būti ramus, nes stovykloje prioritetą teikiame geram laikui, susipažinimui ir team building'ui, o ne krikšto ritualams.

Jei nori pamatyti buvusių stovyklų nuotraukas ar sužinoti naujienų apie būsimą stovyklą, kviečiame sekti VDA studentų atstovybės paskyrą socialiniuose tinkluose Faceook ir Instagram


Taip pat, jeigu kyla klausimų, visada su mumis gali susisiekti su el.paštu sa@vda.lt

Prisijunk - bus smagu!

IR DAR! 

Visus VDA pirmakursius kviečiame jungtis į pirmakursiams skirtas grupes Facebook socialiniame tinkle. Čia pateiksime naujausią, aktualiausią informaciją bei bendrausime. Raginame jungtis prie savo fakulteto grupės:

VDA Vilniaus fakulteto pirmakursių Fb grupė.

VDA Kauno fakulteto pirmakursių Fb grupė.

VDA Telšių fakulteto pirmakursių Fb grupė.

VDA Klaipėdos fakulteto pirmakursių Fb grupė.

Iki pasimatymo!