• Naujienlaiškis
 • Paskaita su prof. Rob Kesseler

  VDA akademinė bendruomenė kviečiama į paskaitą-diskusiją su Klaipėdoje besisvečiuojančiu D. Britanijos profesoriumi Robu Kessleriu.

  Susitikimas vyks lapkričio 16 d. 16 val.
  VDA Klaipėdos fakulteto I a. hole.

  Paskaita vyks anglų kalba. Trukmė – 1,5 val. 


  VDA Klaipėdos fakulteto kvietimu prof. Robas Kesseleris atvyks skaityti pranešimą tarptautinėje konferencijoje „Creativity for Life.“ Profesorius sutiko pasidalinti savo žiniomis ir su VDA Klaipėdos fakulteto bendruomene.

  Pastaruosius aštuoniolika metų dirbęs kartu su įvairių specializacijų mokslininkais – nuo augalų morfologų, ląstelės biologų iki bakteriologų ir genetikų, Robas Kesseleris gyvąjį pasaulį ištyrė mikroskopiniu lygiu. Šiuo atrastu, sudėtingų gyvybę palaikančių pavyzdžių ir stulbinančiu struktūrų pasauliu, jis dalijasi su didžiule aistra, visuomenei pristatydamas savo meno kūrinius, publikuodamas knygas, organizuodamas kūrybines studijas.


  Prof. Robertas Kesseleris – dėsto Šv. Martyno universitete, yra Londono Meno universiteto Meno, dizaino ir mokslo katedros vadovas, Karališkosios meno draugijos, seniausios pasaulyje biologų draugijos Linnean narys 

  Profesorius sako: „Mes gyvename tokiu laiku, kai meno ir mokslo erdvės susilieja. Sintetinės biologijos sritis pilna resursų dizaineriams ir menininkams, o skaitmeninių vaizdų ir gamybos platformos tampa bendros visoms bendruomenėms – ribos tampa vis labiau pralaidžios, o galimybės gausesnės“.