• Naujienlaiškis
 • Valstybinis studijų fondas patvirtino studentų, kuriems 2020 m. pavasario semestrą siūloma sudaryti valstybės remiamų paskolų sutartis, sąrašą. Apie tai studentai informuoti žinute informacinėje sistemoje.

  Į sąrašą įrašyti studentai galės kreiptis į kredito įstaigą „Swedbank“, AB dėl valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo.

  Atsižvelgiant į visas aplinkybes bei argumentus, sutarta, kad AB „Swedbank“ sudarytų galimybes studentams gauti valstybės remiamas paskolas tiek naudojantis internetinės bankininkystės priemonėmis, tiek ir klientų aptarnavimo vietose, tokiu būdu svariai prisidėdamas prie studentų finansinės padėties šiuo įtemptu laikotarpiu.

  Atsižvelgusi į tai, kad dėl COVID-19 paskelbto karantino yra sumažėjęs veikiančių banko padalinių, kuriuose klientai aptarnaujami fiziškai, skaičius ir šių padalinių galimybės aptarnauti ribotą klientų skaičių, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skubos tvarka teiks Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimo Nr. 480 „Dėl Valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų studentams  suteikimo, administravimo ir grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą, prašydama pavėlinti ir pailginti paskolų sutarčių pasirašymo terminą, jo pradžią pavėlinant iki balandžio 16 d., o pabaigą – iki gegužės 31 d.

  Jeigu studijų metų pradžioje studentas su banku pasirašė sutartį paskolai studijų kainai sumokėti iš karto abiem semestrams, dėl antrosios paskolos dalies išmokėjimo (už 2020 m. pavasario semestrą) rekomenduojame susisiekti su paskolą suteikusia kredito įstaiga „Swedbank“, AB.

  Paskolos dalis už pavasario semestrą išmokama nuo 2020 m. vasario 1 d. iki liepos 1 d., kai studentas bankui pateikia prašymą pervesti likusią paskolos studijų kainai sumokėti dalį. Nepateikus prašymo, antra paskolos dalis nėra išmokama.

  Karantino laikotarpiu Valstybinis studijų fondas  gyvai gyventojų neaptarnauja ir savo veiklą vykdo  nuotoliniu būdu.

  Kilus klausimų dėl valstybės remiamų paskolų, su Valstybinio studijų fondo darbuotojais galite susisiekti elektroniniu paštu. Kontaktai

  Bendro pobūdžio informaciją apie paskolas galite gauti tel. 8 614 07086.